Intex - Pro

Телефон:

+380 (382) 74-32-98 +380 (50) 376-05-96

Адрес:

29000, Украина, Хмельницкий, ул. Пилотская, 14

 • Решения

  мы подробно узучаем деятельность наших клиентов, а также структурируем и анализируем полученную информацию

  Читать далее
 • Поддержка

  у нас работают талантливые профессионалы, обладающие доскональными знаниями в сфере информационных технологий

  Читать далее
 • Результат

   мы ручаемся за свою работу, всегда нацелены на стопроцентный результат и знаем, как его достигнуть!

  Читать далее

Бизнес в Арго

tjcompany.ru - новостной портал

Що саме продавати в інтернет магазині?

інтернет, магазині, продавати

Відкриття інтернет магазину потребує серйозного підходу і вирішення ряду важливих питань. Серед них є таке питання, як вибір товару для реалізації. Від вірного вибору залежатиме ріст вашого прибутку в онлайн бізнесі. І далі ми спробуємо розібратись глибше в даному питанні. Отже, який товар для інтернет магазину обрати?

 Це цікавить будь-якого підприємця, який задався метою відкрити власний інтернет магазин. А відповідь буде слідуючою: - група товарів на яку є попит; - товар в якому ви являєтесь експертом; - товари з не надто великим рівнем конкуренції в плані реалізації через мережу інтернет. Це основні критерії відбору. Але окрім вище зазначеного також слід замислитись над такими питаннями, як доставка замовлень клієнтам і гарантійне обслуговування товарів. Наприклад, доставку книг ви можете доручити кур'єру, що буде в штаті, якщо магазин займається реалізацією товарів в межах вашого міста. А для доставки побутової техніки, наприклад холодильника, пральної машини й так далі потрібно володіти вантажним транспортним засобом і врахувати затрати на перевезення, або скористатись послугами спеціальної кур'єрської служби. Якщо ви продаєте ноутбуки, чи планшетні комп'ютери, відповідно даний товар підлягає гарантійному обслуговуванню протягом оприділеного терміну. Тут виникають вже деякі складнощі, чим наприклад з реалізацією книжкової продукції, або програмного забезпечення.

Онлайн бізнес стрімко розвивається. З кожним днем з'являється все більше і більше інтернет магазинів, що можуть вам запропонувати придбати прості канцелярські товари, продукти, чи електронну техніку. На даний момент з допомогою інтернету продається практично все. Але не на всі групи товарів попит однаковий. Шкарпетки, нижню білизну, чи зубну пасту поки мало хто купує в інтернеті. А ось на інтересну книгу по вигідній ціні, програмне забезпечення, продукти, електроніку попит завжди є. Як показує статистика люди більш за все люблять купляти інформацію. Тобто на першому місці стоять книги і цифровий товар. Взагалі в інтернет магазині можна продавати, як фізичний товар, так і продукцію в цифровому вигляді, (електронні книги, відео курси, програми, пін-коди). Тобто доставка цифрового товару, як правило здійснюється відразу після оплати, в автоматичному режимі. Такий товар можна продавати будь-яку кількість разів і не перейматись проблемами доставки і гарантійного обслуговування. Раз налаштували доставку і оплату й лише спостерігаєте за процесом здійснення торгових операцій в вашому магазині. Звичайно не все так просто.

Працювати потрібно над збільшенням асортименту товару і над просуванням магазину в мережі інтернет, (адже створення сайтів, що продають та їх завантаження в мережу - це лише перший крок до успіху), але все ж таки багато важливих питань вважаються закритими в порівнянні з торгівлею фізичним товаром. Друге місце займає комп'ютерна техніка і мобільні телефони. На третьому - дрібна побутова техніка і на четвертому - предмети одягу і парфумерія, як показує статистика. Хоча одяг загалом повинен би бути на перших позиціях. Ось така приблизна оцінка попиту на товари і продукцію в мережі інтернет. Досить великим плюсом є реалізація того виду товару в якому ви добре розбираєтесь, як спеціаліст, чи експерт. Завдяки цьому ви зможете надавати кваліфіковану підтримку своїм клієнтам і краще розуміти їхні потреби. Наприклад, якщо ви добре розбираєтесь в сучасних мобільних телефонах, значить напевно знаєте, які саме моделі є найбільш затребуваними на ринку й які не вартують вашої уваги і уваги клієнта, а також добре володієте інформацією в плані цінової політики.

Також не варто починати свій онлайн бізнес з реалізації товару, чи продукції на яку є надто великий попит. Там де великий попит звичайно присутня велика конкуренція. Для цього, щоб зайняти вигідні позиції в своїй ніші вам доведеться вкласти зовсім не мало фінансів. Хіба, що ви саме на це розраховуєте.

Информация для вашего бизнеса